Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelse

Lokalavdelningens styrelse fr.o.m. mars 2019

Patrik Blomquist, Ordförande
070-678 60 82
patrik.blomquist@telia.com

Ylva Ericsson
070 763 86 05
ylva.ericsson@friluftsframjandet.se

Elisabet Holtz
070 344 48 61
elisabet.holtz@gmail.com

Ingela Dahlén
070 202 02 13
ingela.dahlen@telia.com

Py Dalaryd
072 222 40 03
py.dalaryd@gmail.com

Henrik Engberg
070 565 15 62
henrik.engberg@telia.com


Nina Karlstedt
073 088 90 07
karlstedtnina@gmail.com

Johan Larsson
072 720 64 20
johan.mattias.larsson@gmail.com

Johan Claesson, Suppleant
072 232 38 55
johan.claesson@yttringe.se

Ulla Hecktor Jensen, Suppleant
070-834 47 77
ullahjensen@hotmail.com