Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelse

Lokalavdelningens styrelse fr.o.m. mars 2019

Patrik Blomquist Ordförande

070-678 60 82

patrik.blomquist@telia.com

 

Ylva Ericsson 

070 763 86 05

ylva.ericsson@friluftsframjandet.se

 

Elisabet Holtz Kassör

070 344 48 61

elisabet.holtz@gmail.com

 

Annika Bruno Knutsson Sekreterare

070 990 56 11

annika.bruno.knutsson@friluftsframjandet.se

 

Johan Claesson

072 232 38 55

johan.claesson@sweco.se

 

Py Dalaryd

072 222 40 03

py.dalaryd@gmail.com

 

Nina Karlstedt

073 088 90 07

karlstedtnina@gmail.com

 

Johan Larsson Vice ordförande

072 720 64 20

johan.mattias.larsson@gmail.com

 

Ulla Bohmgren Suppleant

070 366 45 96

u.bohmgren@gmail.com