Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Grenledare

Varje verksamhetsgren har en utsedd grenledare som har ett utökat ansvar för den specifika verksamheten och också ansvarar för rekrytering av nya ledare samt fortbildning av befintliga ledare.

Fjäll:

Vakant position.

 

Internationell barn- och ungdomsverksamhet:

Siw Linde

s.linde@telia.com

0739848953

 

I Ur och Skur:

Kajsa Källström

kajsa@mulleborg.se

0704282411

 

Kajak:

Eric Asp

iamericasp@gmail.com

073-7217950

 

Långfärdsskridsko:

Henrik Engberg

henrik.engberg@telia.com

0705651562

 

Lars Agö

larsago47@yahoo.se

0760934008

 

MTB:
Vakant position.

 

Vildmarksäventyr: Knytte, Strövare, Frilufsare & TVM:

Tam Johnson

Ny mailadress: tam.johnson@friluftsframjandet.se

070-713 88 58

 

Utförsåkning/Freeskiers:

Sten Berggren

sten.berggren@icloud.com

0722181618

 

Vandring:

Kerstin Hassel

kerstin.hassel@friluftsframjandet.se

0761911941

 

Vattengymnastik:

Annika Bruno 

Ny mailadress: annika.bruno@friluftsframjandet.se

0709905611

 

Äventyrliga vuxna:
Vakant position.