Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Grenledare

Varje verksamhetsgren har en utsedd grenledare som har ett utökat ansvar för den specifika verksamheten och också ansvarar för rekrytering av nya ledare samt fortbildning av befintliga ledare.

Sommarfjäll & Vattengymnastik:
Eva Buhre
eva.buhre@hotmail.com
0732008121

Vinterfjäll:
Christian Gottlieb
christian.gottlieb@friluftsframjandet.se
0703032914

Internationell barn- och ungdomsverksamhet:
Siw Linde
s.linde@telia.com
0739848953

I Ur och Skur:
Kajsa Källström
kajsa@mulleborg.se
0704282411

Kajak:
Vakant position.

Långfärdsskridsko:
Jesper Gramenius
jg@programenius.se
0705577888

MTB:
David Elmfeldt
david@fotosidan.se
0706345819

Stavgång:
Magnus Linde
ma.linde@telia.com
0739997113

Strövare, Frilufsare & TVM:
Ylva Ericsson
ylva.ericsson@friluftsframjandet.se
0707638605

Utförsåkning/Freeskiers:
Johan Larsson
johan.mattias.larsson@gmail.com
0727206420

Vandring:

Bo Forsberg:
forsberg.bo@telia.com
0706623509

Tina Lalander:
tina.lalander@friluftsframjandet.se
0739121361

Äventyrliga vuxna:
Susanne Gren
susanne.gren1@gmail.com
0704977670