Covid-19 och Friluftsfrämjandet (Uppdaterad 2021-12-02)

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Grenledare

Varje verksamhetsgren har en utsedd grenledare som har ett utökat ansvar för den specifika verksamheten och också ansvarar för rekrytering av nya ledare samt fortbildning av befintliga ledare.

Fjäll:
Christian Gottlieb
christian.gottlieb@friluftsframjandet.se
0703032914

Internationell barn- och ungdomsverksamhet:
Siw Linde
s.linde@telia.com
0739848953

I Ur och Skur:
Kajsa Källström
kajsa@mulleborg.se
0704282411

Kajak:
Vakant position.

Långfärdsskridsko:

Henrik Engberg
henrik.engberg@telia.com
0705651562

Lars Agö
larsago47@yahoo.se
0760934008

MTB:
Ny grenledare är inte formellt utsedd ännu.

Strövare, Frilufsare & TVM:
Tam Johnson
Ny mailadress: tam.johnson@friluftsframjandet.se
070-713 88 58

Utförsåkning/Freeskiers:
Sten Berggren
sten.berggren@icloud.com
0722181618

Vandring:

Kerstin Hassel

kerstin.hassel@friluftsframjandet.se

0761911941

Vattengymnastik:
Annika Bruno 
Ny mailadress: annika.bruno@friluftsframjandet.se
0709905611

Äventyrliga vuxna:
Vakant position.