Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Styrelsen väljs av medlemmarna vid årsmötet. Vi samordnar - tillsammans med grenledare och ledare - all verksamhet som du möter. Du är alltid välkommen att ta kontakt; med idéer, frågor eller synpunkter. Vill du aktivt arbeta för att verksamheten ska utvecklas är du välkommen - det finns alltid plats för initiativrika funktionärer och förtroendevalda.

Ordförande 
  Hans Rengman  070 718 23 25  hans.rengman [at] friluftsframjandet.se 
Vice ordförande 
  Mona-Lisa Axelsson 070 238 42 66   mona-lisa.axelsson [at] friluftsframjandet.se
Sekreterare 
  Jan Östedt 070 563 57 20 jan.ostedt [at] friluftsframjandet.se
Kassör 
  Erik Bergström  073 532 60 51 erik.bergstrom [at] friluftsframjandet.se
Ledamöter 
  Stefan Mellgren 070 652 28 54 stefan.mellgren [at] friluftsframjandet.se
       
       
Suppleanter 
  Birgitta Niklasson    birgitta.niklasson [at] friluftsframjandet.se
  Per Abrahamsson 070 930 80 60 per.abrahamsson [at] friluftsframjandet.se

Adjungerad - Föreståndare för naturskolan, Åleslån 
  Vakant    


VALBEREDNING 
  Birgitta Wahlberg 070 662 43 69 birgitta.wahlberg [at] friluftsframjandet.se
  Anita Wireby 070 283 09 03 wirebyanita [at] gmail.com
  Rose Gaya 070 617 17 44 epostrose [at] yahoo.com