Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Styrelsen väljs av medlemmarna vid årsmötet. Vi samordnar - tillsammans med grenledare och ledare - all verksamhet som du möter. Du är alltid välkommen att ta kontakt; med idéer, frågor eller synpunkter. Vill du aktivt arbeta för att verksamheten ska utvecklas är du välkommen - det finns alltid plats för initiativrika funktionärer och förtroendevalda.

Ordförande 
  Hans Rengman  0707182325  hans.rengman [at] friluftsframjandet.se 
Vice ordförande 
  Anki Stawreberg 0703887445  anki.stawreberg [at] friluftsframjandet.se
Sekreterare 
  Birgitta Niklasson 0702690614   birgitta.niklasson [at] friluftsframjandet.se
Kassör 
  Erik Bergström  0735326051  erik.bergstrom [at] friluftsframjandet.se
Ledamöter 
  Harriet Albinsson tel  harriet.albinsson [at] friluftsframjandet.se
  Per Abrahamsson 0709308060  per.abrahamsson [at] friluftsframjandet.se
  Johan Tavemark 0760170680  johan.tavemark [at] friluftsframjandet.se
Suppleanter 
  Pernilla Bruzelius Olofsson tel  pernilla.bruzelius.olofsson [at] friluftsframjandet.se


VALBEREDNING 
  Birgitta Wahlberg 0706624369  birgitta.wahlberg [at] friluftsframjandet.se
  Anita Wireby 0702830903  wirebyanita [at] gmail.com
  Jan Östedt 0705635720  jan.ostedt [at] friluftsframjandet.se