Covid-19 och Friluftsfrämjandet (Uppdaterad 2021-09-22)

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Grenledare

Varje gren i vår verksamhet har en eller flera samordnande grenledare. Detsamma gäller några andra viktiga funktioner. Ta gärna kontakt om du har frågor eller idéer som gäller ditt favoritområde.


GRENLEDARE
Barn
  Maria Möller 070 286 50 37 mariaemoller [at] yahoo.se
Långfärdsskridsko
  Vakant
(Kontakta Ordf)
070 718 23 25 hans.rengman [at] friluftsframjandet.se
Paddling
  Hans Rengman 070 718 23 25 hans.rengman [at] friluftsframjandet.se
Vandring
  Anna Lindén   anna.linden [at] friluftsframjandet.se
       
Vardagsvandrarna
  Anki Stawreberg 070 388 74 45 anki.stawreberg [at] friluftsframjandet.se
  Birgitta Wahlberg 070 662 43 69 birgitta.wahlberg [at] friluftsframjandet.se
       
       


UNDERHÅLLSGRUPPER
Stugor
       
       
Leder
  Junis Lindqvist 073 97 93 841 junis.lindqvist59 [at] gmail.com
  Hasse Dittmer 0522 714 17 hasse.dittmer [at] gmail.com
Skidleder
  Stefan Mellgren 070 652 28 54 s.mellgren [at] telia.com
  Tryggve Edström 070 817 08 09 tryggve.edstrom [at] gmail.com


STUGVÄRDAR
Se respektive stuga