Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Barnledare

Här nedan finner du kontaktuppgifter till våra barnledare

Sara Albertsson

Grenledare: Skogsmulle och skogens värld, ledare Strövare

sara.albertsson@friluftsframjandet.se

Sara Franzen

Grenledare: Skogsmulle och skogens värld, ledare Strövare

sara.franzen@friluftsframjandet.se

0735017162

Josefina Jarbring

Ledare Knytte

josefina.larsson.jarbring@friluftsframjandet.se

0730-788388

Jenny Leonardsson

Ledare Lufsare

jenny.leonardsson@gmail.com

0707105588

Jonna Olsson

ledare Skogsknytte

jonna_olsson_88@hotmail.com

0702188939

Jessica Bergström

Ledare Familjemulle

jessoin@hotmail.com

0707860067

Håkan Johansson

barnledare

hakan.johansson@chalmers.se

0739-678219

Anna Hedberg

barnledare

anna.hedberg@me.com

0731-839696

Moa Hartman

Ledare Strövare

moa.hartman@gmail.com

0709729661

Åsa Wedlin

Ledare Strövare

asa@wedlin.se

0703971891