Covid-19 och Friluftsfrämjandet (Uppdaterad 2021-12-02)

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Ledare Barn

Här nedan finner du kontaktuppgifter till våra barnledare

Sara Franzen

Grenledare: Skogsmulle och skogens värld, ledare Lufsare

sara.franzen@friluftsframjandet.se

0735017162

Josefina Jarbring

Grenledare Knytte

josefina.larsson.jarbring@friluftsframjandet.se

0730-788388

Jonna Olsson

Styrelsesuppleant, Grenledare Strövare

jonna_olsson_88@hotmail.com

0702188939

Sara Albertsson

Ledare: Skogsmulle, Skogens värld och Lufsare

sara.albertsson@friluftsframjandet.se

Jessica Bergström

Ledare Familjemulle

jessoin@hotmail.com

0707860067

Moa Hartman

Ledare Strövare

moa.hartman@gmail.com

0709729661

Åsa Wedlin

Styrelsesuppleant, ledare Strövare

asa.wedlin@friluftsframjandet.se

0703971891

Pia Hagman

Ledare Knytte

pia.hagman@friluftsframjandet.se

0704-664292

Linn Hagman

Ledare Knytte

linn.hagman@friluftsframjandet.se

0708 - 802284

Johanna Näslund

Ledare Knytte och Mulle

johanna.naslund@friluftsframjandet.se

070-36 39 453

Christina Cullin

Ledare Knytte

christina.cullin@friluftsframjandet.se