Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Ledare Skridsko

Här finner du kontaktuppgifter till våra skridskoledare

Mia Tengel Jöborn

Grenledare, Ledare Långfärdsskridsko

maria.tengel.joborn@friluftsframjandet.se

0732-631618

Joakim Haglund

Grenledare skridsko samt Ledare långfärdsskridsko

joakim@baler.se

0735-283567

Per Grönqvist

Ledare Kajak samt Långfärdsskridsko

per.gronqvist@friluftsframjandet.se

0705 951096

Håkan Sundberg

Ledare kajak och långfärdsskridsko

hakan.sundberg@outlook.com

0725029324

Peter Johansson

skridskoledare

peter_johansson23@hotmail.com

0760469082

Stefan Jarbring

Ledare Kajak samt Långfärdsskridsko

stefan.jarbring@friluftsframjandet.se

0768333324

Maria Johansson

kajakledare, skridskoledare

maria.johansson@friluftsframjandet.se

0738706780

Fredrik Nordenberg

skridskoledare

fredrik@cleant.se

0702250174

Emma Skoog

skridskoledare

Emma.Skoog@friluftsframjandet.se

0768-890230

David Sjöstedt

Kajakledare, skridskoledare

david.sjostedt@friluftsframjandet.se

070-4050011

Patrik Hultberg

kajakledare, skridskoledare

utbybo@gmail.com

0739835691

Karin Ryberg

Ledare Långfärdsskridsko

0700207545

Magnus Jöborn

Ledare långfärdsskridsko

magnus.joborn@friluftsframjandet.se

0736 - 840654