Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Ledare Skridsko

Här finner du kontaktuppgifter till våra skridskoledare

Joakim Haglund

Grenledare skridsko samt Ledare långfärdsskridsko

joakim@baler.se

0735-283567

Per Grönqvist

Kassör och ledare Kajak samt Långfärdsskridsko

per.gronqvist@friluftsframjandet.se

0705 951096

Håkan Sundberg

Ledare kajak och långfärdsskridsko

hakan.sundberg@outlook.com

0725029324

Peter Johansson

skridskoledare

peter_johansson23@hotmail.com

0760469082

Stefan Jarbring

Styrleseordförande och ledare Kajak samt Långfärdsskridsko

stefan.jarbring@friluftsframjandet.se

0768333324

Maria Johansson

kajakledare, skridskoledare

maria.johansson@friluftsframjandet.se

0738706780

Fredrik Nordenberg

skridskoledare

fredrik@cleant.se

0702250174

Emma Skoog

skridskoledare

Emma.Skoog@friluftsframjandet.se

0768-890230

David Sjöstedt

Kajakledare, skridskoledare

david.sjostedt@friluftsframjandet.se

070-4050011

Patrik Hultberg

kajakledare, skridskoledare

utbybo@gmail.com

0739835691

Karin Ryberg

Styrelesesuppleant och ledare Långfärdsskridsko

0700207545

Mia Tengel Jöborn

Styrelsesekreterare, Ledare Långfärdsskridsko

maria.tengel.joborn@friluftsframjandet.se

Magnus Jöborn

Ledare långfärdsskridsko

magnus.joborn@friluftsframjandet.se

0736 - 840654