Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Här finner du kontaktuppgifter till styrelsen

Stefan Jarbring

Ordförande

stefan.jarbring@friluftsframjandet.se

0768333324

Emma Skoog

Vice Ordförande

Emma.Skoog@friluftsframjandet.se

0768-890230

Per Grönqvist

Kassör

per.gronqvist@friluftsframjandet.se

0705951096

Mia Tengel Jöborn

Ledamot

maria.tengel.joborn@friluftsframjandet.se

Reima Hartikainen

Ledamot

hartikainen.reima@gmail.com

0732 - 481670

Jonna Olsson

Styrelsesuppleant, ledare Strövare

jonna_olsson_88@hotmail.com

0702188939

Karin Ryberg

Suppleant

karin.ryberg@friluftsframjandet.se

0700 20 75 45

Åsa Wedlin

Styrelsesuppleant, ledare Strövare

asa@wedlin.se

0703971891

Henrik Aldermo

Revisor

henrik.aldermo@friluftsframjandet.se

Magnus Jöborn

Revisorsuppleant

magnus.joborn@friluftsframjandet.se

Christian Skoog

Valberedning

christian.skoog@friluftsframjandet.se

Kerstin Ekeland

Valberedning

kerstin.ekeland@friluftsframjandet.se