Covid-19 och Friluftsfrämjandet (Uppdaterad 2022-01-10)

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelse och grenledare

Styrelsen

Ordförande
Eva Dovebris eva.dovebris@gmail.com 070-349 70 28

Vice ordförande
Christer Toresäter toresater@hotmail.com 073-771 73 32

Sekreterare
Margareta Bergquist baramaggan64@gmail.com 073-646 412 42

Kassör
Maria Thor maria.thor@litslenaby.se 070-546 40 67

Övriga
Susanne Lundgren susanne-lundgren@hotmail.se 070-290 82 29
Mats Norberg matsnorberg@outlook.com 072-467 72 88
Pernilla Johansson pernillacharlottejohansson@gmail.com 070-9213867
Gun Tidestav gun.tidestav@gmail.com 070-209 65 61
Christer Winberg kridolf@yahoo.com 070-851 44 60

Grenledare

Barnverksamheterna i Enköping
Daniel Andersson danielandersson708@gmail.com 070-695 46 48

Barnverksamheterna i Örsundsbro
Mats Norberg matsnorberg@outlook.com 072-467 72 88

Skridskoskola barn och vuxna
Christer Toresäter toresater@hotmail.com 073-771 73 32

Äventyrliga familjen
Gun Tidestav gun.tidestav@gmail.com 070-209 65 61

Kajak vuxna
Göran Johansson goeranjohansson1473@gmail.com 070-247 15 10

MTB vuxna
Mats Mattsson mattsson1967@hotmail.se 070-717 12 97

Tisdagscykling vuxna
Gudrun Lundholm egudrun.lundholm@gmail.com 070-431 20 70

Vandringar vuxna
Kerstin Saveros sirikerstin@gmail.com 073-914 46 18