Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Styrelse och grenledare

Styrelsen

Ordförande
Eva Dovebris eva.dovebris@gmail.com 070-349 70 28

Vice ordförande
Christer Toresäter toresater@hotmail.com 073-771 73 32

Sekreterare
Margareta Bergquist baramaggan64@gmail.com 073-646 412 42

Kassör
Maria Thor maria.thor@litslenaby.se 070-546 40 67

Övriga
Susanne Lundgren susanne-lundgren@hotmail.se 070-290 82 29
Mats Norberg matsnorberg@outlook.com 072-467 72 88
Pernilla Johansson pernillacharlottejohansson@gmail.com 070-9213867
Gun Tidestav gun.tidestav@gmail.com 070-209 65 61
Ingvar Smedlund ingvar.smedlund@outlook.com 076-337 77 00

Grenledare

Barnverksamheterna i Enköping
Daniel Andersson danielandersson708@gmail.com 070-695 46 48

Barnverksamheterna i Örsundsbro
Mats Norberg matsnorberg@outlook.com 072-467 72 88

Skridskoskola barn och vuxna
Christer Toresäter toresater@hotmail.com 073-771 73 32

Äventyrliga familjen
Gun Tidestav gun.tidestav@gmail.com 070-209 65 61

Kajak vuxna
Göran Johansson goeranjohansson1473@gmail.com 070-247 15 10

MTB vuxna
Mats Mattsson mattsson1967@hotmail.se 070-717 12 97

Tisdagscykling vuxna
Håkan Sundstedt hakan.sundstedt@hotmail.com 073-561 52 21

Vandringar vuxna
Kerstin Saveros sirikerstin@gmail.com 073-914 46 18