Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Styrelsen

Kontaktinformation till vår styrelse, grenledare och våra vandringsledare.

Solna–Sundbyberg-Spånga-Kista lokalavdelning         

Styrelse 2022

 

Ordförande:          Fredrik von Unge <solna-sundbyberg@friluftsframjandet.se>

Vice ordförande:   Jenny Rosen <jenny@superjenny.com>

Sekreterare:          Erik Spiegelberg <erik.spiegelberg@telia.com>

Kassör:                 Thomas Lundström <t888888l@gmail.com>

Ledamöter : 

Magnus Grape <magnus.grape@friluftsframjandet.se>   

Lena Brunefors <brunefors.lena@gmail.com>

Fredrik Killander <killander7@hotmail.com>

Joachim Nässlander <joachim@nullsession.com>

Revisor

Maria Brunn <maria.brunn@telia.com>

Eva-Lena Johansson - mobil 072-7143022  (suppleant)

Sammankallande för Valberedningen

Karin Liljefors <karin.liljefors@gmail.com>

Marianne Möller <moller.marianne@telia.com>

Grenledare barnverksamheten

Magnus Grape <magnus.grape@friluftsframjandet.se>

Helene Westberg <hwestberg@gmail.com>

Grenledare MTB verksamheten

Lena Brunefors < brunefors.lena@gmail.com >

Joachim Nässlander <joachim@nullsession.com>

Grenledare vandringsverksamheten

Göran Lindegårdh <goran.lindegardh@gmail.com>

Grenledare Långfärdsskridskor

Fredrik von Unge <solna-sundbyberg@friluftsframjandet.se>

Webmaster

Monika Andersson <amonika@hotmail.com>

  

 

 

Hitta Solna/Sundbyberg-vandringar

Visar 0 av 0 äventyr Hittar du inte det du söker? Gör en avancerad sökning

Här är ditt medlemskort!

För vissa medlemserbjudanden och aktiviteter behöver du kunna visa att du är medlem. På din profil hittar du ditt digitala medlemskort, att skriva ut eller visa upp i mobilen.

Till din profil