Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

STYRELSEN 2020

Årsmötet den 12 mars 2020 valde en styrelsen bestående av  8 ordinarie ledamöter och 1 suppleant. Till ordförande omvaldes Markus Arebom.

Ordförande

Markus Arebom
markus.arebom@friluftsframjandet.se

Vice ordförande

Norma Andersson
norma.andersson@friluftsframjandet.se

Kassör

Gity Yahoo
gity.yahoo@friluftsframjandet.se

Sekreterare

Carl Sennbro
Calle.sennbro@friluftsframjandet.se

Ledamöter

Adam Probert
adam.probert@friluftsframjandet.se

Bengt Uppström
(utsedd av Lunds kommun för perioden 20190101-20221231)

Bjarne Jönsson
bjarne.jonsson@friluftsframjandet.se

Erik Nordström
erik.nordstrom@friluftsframjandet.se

Kristina Måsbäck
kristina.masback@friluftsframjandet.se

Suppleant

Madeleine Dahl
madeleine.dahl@friluftsframjandet.se