Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelseledamöter i Salem 2021

Här hittar du namn och kontaktuppgifter till oss som valdes till styrelseledamöter på årsmötet den 9 mars 2021. Här ser du också vilka som ingår i valberedningen och vilka som är föreningens revisorer.

Välkommen att kontakta någon av oss om du har frågor eller funderingar som rör vår lokalavdelning!

 

Styrelsen

 

Jessica Mattsson, ordförande

Mejl: jessica.mattsson@friluftsframjandet.se

 

Martin Holm, kassör

Mejl: martin.holm@friluftsframjandet.semartin.holm@inlumi.se

 

Hanna Bjärenstam

Mejl: hanna.bjarenstam@friluftsframjandet.se

 

Annika Hydén

Mejl: hyden.annika@gmail.com

 

Magnus Schiöld

Mejl: magnus.schiold@friluftsframjandet.se

 

Kajsa Ljungberg

Mejl: kajsa.s.ljungberg@friluftsframjandet.se

 

Vilhelm Prytz

Mejl: vilhelm.prytz@friluftsframjandet.se, vilhelm@prytznet.se

 

Ungdomsrepresentanter

 

Inga ungdomsrepresentanter.

 

Valberedning

 

Maria Strandberg

Mejl: maria@kallbacken.se

 

Erik Sandelin

Mejl: falskmatematik@gmail.com

 

Annika Gardell

Mejl: annika.gardell@gmail.com

 

Revisorer

 

Thérèse Hultén

Mejl: therese@superior.se

 

Börje Strandberg (suppleant till Thérèse)

Mejl: borje@kallbacken.se

 

Claes-Göran Jakum

Mejl: saknas

 

Martin Selander (suppleant till Claes-Göran)

Mejl: saknas