Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Styrelseledamöter i Salem 2022

Här hittar du namn och kontaktuppgifter till oss som valdes till styrelseledamöter på årsmötet den 10 mars 2022. Här ser du också vilka som ingår i valberedningen och vilka som är föreningens revisorer.

Välkommen att kontakta någon av oss om du har frågor eller funderingar som rör vår lokalavdelning!

 

Styrelsen

 

Jessica Mattsson, ordförande

Mejl: jessica.mattsson@friluftsframjandet.se

 

Martin Holm, kassör

Mejl: martin.holm@friluftsframjandet.se

 

Hanna Bjärenstam

Mejl: hanna.bjarenstam@friluftsframjandet.se

 

Annika Hydén

Mejl: annika.hyden@friluftsframjandet.sehyden.annika@gmail.com

 

Magnus Schiöld

Mejl: magnus.schiold@friluftsframjandet.se

 

Vilhelm Prytz

Mejl: vilhelm.prytz@friluftsframjandet.se, vilhelm@prytznet.se

 

Pontus Thedvall

Mejl: pontus.thedvall@gmail.com

 

Ungdomsrepresentanter

 

Inga ungdomsrepresentanter.

 

Valberedning

 

Maria Strandberg

Mejl: maria@kallbacken.se

 

Erik Sandelin

Mejl: falskmatematik@gmail.com

 

Annika Gardell

Mejl: annika.gardell@gmail.com

 

Revisorer

 

Thérèse Hultén

Mejl: therese@superior.se

 

Börje Strandberg (suppleant till Thérèse)

Mejl: borje@kallbacken.se

 

Ann Persson

Mejl: ame_persson@hotmail.com

 

Karin Sundström (suppleant till Ann)

mejl: karin.sundstrom@friluftsframjandet.se