Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kanotledarna

Kanotledarna

 

Björn Waern

Grenledare kajak/kanadensare, ledare kajak

bjorn.waern@gmail.com

0733-534668

Maria Malm

Grenledare kajak/kanadensare, hjälpledare kajak

mariamalm@hotmail.com

0725040406

Jimmy Müller

Grenledare kajak/kanadensare, ledare kajak

jimmy.muller@friluftsframjandet.se

0734345616

Alexander Lagerberg Nilsson

Hjälpledare kajak

Alexander.lagerberg.nilsson@gmail.com

Anette Jeppesen

Hjälpledare kajak

anette-jeppesen@hotmail.com

Francois Herrault

Ledare kajak

francois@herrault.com

0704-200105

Jennie Sjöman

Hjälpledare kajak

jensjoman75@gmail.com

Johan From

Ledare kajak

johan.from@telia.com

Johan Montelius

Hjälpledare kajak

johan@montelius.org

Jonas Björk

Hjälpledare kajak

jonas_bjork20@hotmail.com

070-2296982

Laurent Krummenacher

Ledare kajak

laurent.krummenacher@gmail.com

Malinda Flogby Emanuelsson

Hjälpledare kanadensare

malindafe@hotmail.com

0736854256

Maria Modén

Ledare kajak

maria.moden@friluftsframjandet.se

070-6575580

Mats Vass

Hjälpledare kajak

mats.vass@swedbank.se

073-801 11 98

Milos Dordevic

Hjälpledare kajak

milosdjordjevic81@gmail.com

Monika Längle

Hjälpledare kajak

kloverud@gmail.com

Ole Sönnerborn

Hjälpledare kajak

ole.sonnerborn@gmail.com

Richard Parsons

Ledare kajak & kanadensare

rich.parsons@tele2.se

Therése Lundblad

Hjälpledare kajak

thereselundblad@gmail.com

Thomas Qvarnström

Hjälpledare kanadensare

thomas_158@hotmail.com

0761287183

Ulf Gustafsson

Hjälpledare kajak

uffe.gustafsson@gmail.com

Veronica Byberg

Hjälpledare kajak

veronicabyberg00@gmail.com

Åsa Liljegren

Hjälpledare kajak

osalil@hotmail.com