Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Våra ledare och funktionärer

Det här är våra ledare!

Joachim Axelsson

Ordförande / Ledare barn / Ledare vandring

joachim.axelsson@friluftsframjandet.se

070-315 90 45

Torbjörn Dahlkvist

Ledare MTB

Maria Darlin

Ledare barn

Mattias Darlin

Ledare barn / Valberedning

mattias.darlin@friluftsframjandet.se

070-446 14 63

Charlotte Frisell

Ledare barn

charlotte.frisell@friluftsframjandet.se

Kenneth Gustafsson

Kajakledare

Lars Good

Ledare kajak

lars.good@friluftsframjandet.se

070-291 94 11

Fredrik Görfelt

Ledare barn

Johan Hägglund

Ledare vandring / Styrelseledamot

johan.hagglund@friluftsframjandet.se

070-730 40 39

Martina Hägglund

Ledare barn

martina.hagglund@friluftsframjandet.se

070-220 44 29

Mariana Högström

Ledare kajak

Sven Högström

Ledare MTB

Sven-Olof Johansson

Ledare vandring

fia.gunnebo@telia.com

070-256 09 86

Maria Larsson

Ledare barn

maizan_@hotmail.com

070-405 42 87

Johannes Löf

Sektionsansvarig MTB / Ledare kajak / Styrelseledamot

johannes.lof@friluftsframjandet.se

070-174 99 53

Mario Montero

Ledare kajak

Tommy Olofsson

Ledare vandring

tolo@telia.com

070-343 44 91

Anders Rönnberg

Ledare vandring / Styrelseledamot

andersronnberg@gmail.com

Ronja Rönnqvist

Styrelseledamot

ronnqvist.ronja@gmail.com

Anders Sandström

Ledare vandring

Ulf Sjöholm

Ledare vandring / Hjälpledare kajak

Stig Strömer

Ledare vandring

stig.stromer@telia.com

070-22 35 339

Michael Söderström

Ledare vandring

Katrin Thorén

Ledare Kajak

katrin.toren@friluftsframjandet.se

070-466 77 64

Denise Westerholm

Ledare barn

denise.westerholm@friluftsframjandet.se

Anders Wetter

Ledare kajak / Styrelseledamot

anders.wetter@friluftsframjandet.se

Peter Wihlborg

Ledare kajak

Anders Ålstam

Ledare vandring

anders.alstam@gmail.com

076-113 83 13

Kika här om du är intresserad av att bli ledare