Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelse

Friluftsfrämjandet Rävlanda-Hindås styrelse 2018

Roll Namn Telefon Mail
Ordförande Ros-Marie Carlsson 0301-44663 ros-marie.carlsson@friluftsframjandet.se
Kassör Lena Elfström 0707-907756 lena.elfstrom@friluftsframjandet.se
Sekreterare Jonas Bergdahl 0767-890299 jonas.bergdahl@friluftsframjandet.se
Ledamöter Peter Johansson 0301-44855 peter.b.johansson@friluftsframjandet.se
  Gunilla Hassellöf 0301-45355 gunilla.hassellof@friluftsframjandet.se
  Anna Börjesson 0301-44969 anna.börjesson@friluftsframjandet.se
  Kenneth Ohlsson 0735-056104 kenneth.olsson@friluftsframjandet.se
Suppleanter Anna Lundvall 0708-311542 anna_m_lu@hotmail.com
  Amanda Hassellöf 0706-420272 amanda.hassellof@friluftsframjandet.se
  Christopher Cameron    
  Marina Andihn 0301-44482 marina.andihn@friluftsframjandet.se
Revisor Annika Andersson 0705-638221 annika.m.andersson73@gmail.com
Revisor suppleant Jan-Olof Ek 0301-45194  
Valberedning Morgan Johansson 0301-45224 morgan.johansson@friluftsframjandet.se
  Anna Tellin 0736-775954