Covid-19 och Friluftsfrämjandet (Uppdaterad 2021-09-22)

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen i Malmö lokalavdelning

Erika Mårtensson

Styrelseledamot, Ledarutveckling

erika.martensson@friluftsframjandet.se

070-960 07 57

Fredrik Dagsberg

Styrelseledamot, Ledarutveckling

fredrik.dagsberg@friluftsframjandet.se

072-391 06 21

Ingrid Sommarin

Styrelseledamot, Verksamhetsutveckling

ingrid.sommarin@friluftsframjandet.se

073-372 57 30

Joachim Lövin

Ordförande

joachim.lovin@friluftsframjandet.se

070-928 96 91

Jonas Andersson

Styrelseledamot, Kommunikation

jonas.c.andersson@friluftsframjandet.se

076-879 79 24

Louise Johansson

Styrelseledamot, Ledarutveckling

louise.johansson@friluftsframjandet.se

070-918 84 49

Malin Wibom

Styrelseledamot, Verksamhetsutveckling

malin.wibom@friluftsframjandet.se

070-328 38 86

Rebecka Thunell

Styrelseledamot, Ledarutveckling

rebecka.thunell@friluftsframjandet.se

072-715 41 08

Åsa Johansson

Styrelseledamot, Ekonomi

asa.johansson@friluftsframjandet.se

073-986 38 34

Camilla Porshall

Suppleant, Verksamhetsutveckling

camilla.porshall@friluftsframjandet.se

073-381 07 89

Dollie Sah Möller

Suppleant, Ledarutveckling

dollie.moller@friluftsframjandet.se

070-471 66 97

Yvonne Larsson

Suppleant, Verksamhetsutveckling

yvonne.larsson@friluftsframjandet.se

070-719 77 74