Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Styrelsen

Här är vi som är invalda i styrelsen.

Är du intresserad av att bli ledare för en barngrupp? Kontakta då våra grenledare Maria Thieme och Maria Johansson så berättar de gärna mer för dig.

Per Hurri

Ordförande

per.hurri@friluftsframjandet.se

Mikael Friberg

Vice Ordförande, Grenledare Snö

mikael.friberg@friluftsframjandet.se

Carolin Carlgren

Sekreterare

carolin.carlgren@friluftsframjandet.se

Anna Frisén

Vice sekreterare

anna.frisen@friluftsframjandet.se

Anna Davison

Ledamot

anna.davison@friluftsframjandet.se

Lena Birath

Suppleant

lena.birath@friluftsframjandet.se

Maria Johansson

Suppleant, Grenledare barn

maria.johansson@friluftsframjandet.se

Maria Thieme

Grenledare barn

mullemariorna@gmail.com