Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Styrelse

Styrelsen för verksamhetsåret 2022

Välkommen att kontakta oss i styrelsen om du har idéer, frågor eller vill vara med och påverka lokalavdelningens verksamhet på något sätt! Som medlem i Friluftsfrämjandet Blentarp-Sövde är du alltid välkommen på våra styrelsemöten.

Datum för styrelsemöten 2022: sön 6 mars, ons 30 mars, ons 27 april, tis 24 maj, tis 30 aug, ons 28 sept, tors 27 okt, tis 29 nov, tis 24 jan, sön 12 feb (årsmöte)

 

Ordförande

Roger Lindgren, 0733-361418
roger.lindgren@tetrapak.com

Vice ordförande

Maria Howding, 0707-525671
maria.howding@friluftsframjandet.se

Kassör

Lars Ohlsson
lbo@sjobo.nu

Sekreterare

Eva Pettersson
eva.sovde@gmail.com

Vice sekreterare

Anders Warell
anders.warell@friluftsframjandet.se

Ledamöter

Astrid Ernebrant
astridernebrant@gmail.com

Johan Larsson
johan.larsson@tetrapak.com

Suppleanter

Sebastian Lagerroth
skarpnacke@hotmail.com

Marcus Sjöholm
paulmarcusazelec@gmail.com

Björn Malmberg, 070-532 7887
malmbergbjorn@gmail.com

Kimberly Wilson
wilson.kimberly@hotmail.com

Revisor

Hein Scholten
hein.scholten@telia.com

Cecilia Andersson, personlig ersättare
cecilia@lokadal.se

Valberedning

Magnus Härwell, sammankallande
johannamagnus2012@gmail.com

Malin Svensson
malin_svensson87@hotmail.com