Covid-19 och Friluftsfrämjandet (Uppdaterad 2021-09-22)

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelse

Ordförande

Roger Lindgren, 0733-361418

roger.lindgren@tetrapak.com

Vice Ordförande

Maria Howding, 0707-525671

maria.howding@hotmail.se

Kassör

Lars Ohlsson
lbo@sjobo.nu

Sekreterare

Anders Warell

anders@warell.com

Ledamot

Ebba Jönsson
e99jonsson@gmail.com

Ledamot

Eva Pettersson
eva.sovde@gmail.com

 

Ledamot

Malin Fredriksson
malin13235@hotmail.com

Suppleant

Lotta Forsberg
forslottaberg@hotmail.com

Suppleant

Marcus Sjöholm
paulmarcusazelec@gmail.com

Suppleant

Björn Malmberg, 070-532 78 87
malmbergbjorn@gmail.com

Suppleant

Kimberly Wilson, 
wilson.kimberly@hotmail.com

Revisorer

Cecilia Andersson, cecilia@lokadal.se
med personlig ersättare Anette Ahnelöf

Hein Scholten, hein.scholten@telia.com
med personlig ersättare Barbro Landell

 

Valberedningen  

Magnus Härwell, Sammankallande, johannamagnus2012@gmail.com

Malin Andersson