Covid-19 och Friluftsfrämjandet (Uppdaterad 2022-01-10)

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Regionstyrelse

Styrelsen i Region Syd

Ordförande, Alexander Rosenkvist

Sjöbo Lokalavdelning

Kontakt: alexander.rosenkvist@friluftsframjandet.se

 

Styrelseledamot

Sven Engberg

Ängelhom Båstad Lokalavdelning

Kontakt: sven.engberg@friluftsframjandet.se

Andy Gibbs

Veberöds Lokalavdelning

Kontakt: andy.gibbs@friluftsframjandet.se

Henrik Gustavsson

Kristianstad Lokalavdelning

Kontakt: henrik.gustavsson@friluftsframjandet.se

Liv Pelinder

Staffanstorps Lokalavdelning

Kontakt: liv.pelinder@friluftsframjandet.se

Anna Mattsson

Malmö Lokalavdelning

Kontakt: anna.mattsson@friluftsframjandet.se

Christina Karlsson

Laholm Lokalavdelning

Kontakt: christina.karlsson@friluftsframjandet.se

Birgitta Eriksson

Svedala Lokalavdelning

Kontakt: birgitta.eriksson@friluftsframjandet.se

Mattias Eckhardt

Svedala Lokalavdelning

Kontakt: mattias.eckhardt@friluftsframjandet.se

 

Styrelsesuppleant

Oskar Gybäck

Simlångsdalens Lokalavdelning

Kontakt: oskar.gyback@friluftsframjandet.se

Michele Bersaglia

Malmö Lokalavdelning

Kontakt: michele.bersaglia@friluftsframjandet.se