Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Utbildningsteam

Region Mitt har utbildade kursledare som håller i våra utbildningar. Här presenteras våra utbildningsteam.

Överst anges den person som är sammankallande.

Anpassat ledarskap
Evis Engman. Kontakt: evis.engman@gmail.com

Långfärdsskridsko
Anders Hedlund. Kontakt: ahedlund44@gmail.com
Hans Bovin
Hans Levander
Jörg Bassek
Agnes Brokås

Kanot (Kajak och Kanadensare)
Fredrik Svensson. Kontakt: fredrik.svensson@friluftsframjandet.se
Anders Therén

Barn/ungdom
Anneli Funcke. Kontakt: anneli.funcke@friluftsframjandet.se
Evis Engman
Carola Nordström

Maria Sagström
Trainee: Karin Hoppe Storck 

MTB
Lena Matsson. Kontakt: s.lena.matsson@telia.com
Håkan Johansson

Matilda Jonsson

Trainee: Johan Rosengren

Skogsmulle i förskolan
Inga-lill Boman. Kontakt:torbing@outlook.com

Alpint
Anders Edlund. Kontakt: anders.edlund@jgy.se
Erika Mattsson
Anna Berg Norlin
Claes Gyllenkrok
Örjan Westerlund
Gudrun Jarl
Lars Djerf
Olle Mobärg
Per Backa
Petter Eurenius
Sofie Jugård Löfgren
Håkan Henriksson
Niklas Pernefalk
Oskar Petersson
Johan Hjerpe
Bengt Eriksson
Freddie Johansson

För frågor om certifiering, kontakta Anders Edlund