Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Kontaktuppgifter lokalavdelningen

Välkommen att delta i vår verksamhet. Vårt största fokus är barnverksamhet, men vi har också mountainbikegrupper, kanot samt öppna aktiviteter, dit alla är välkomna utan anmälan. Föreningen har sitt säte vid Råda säteri och medverkar i att driva Härsjönäs lägergård i Härskogen. Kontaktuppgifter finner ni nedan. Vi finns även på Facebook, Mölnlycke friluftsfrämjande, länk längre ned på sidan.

Styrelsen

Malin Ehrle

Ordförande

malin.ehrle@friluftsframjandet.se

Jesper Appelquist

Kassör & Vice Ordförande

jesper.appelquist@friluftsframjandet.se

Sofia Wiandt

Sekreterare

sofia.wiandt@friluftsframjandet.se

Emma Ljunggren

Ledamot

emma.ljunggren@friluftsframjandet.se

Niklas Lundberg

Ledamot

niklas.lundberg@friluftsframjandet.se

Sophie Ewerstrand

Ledamot

sophie.ewerstrand@gmail.com

Katarina Nilsson

Suppleant

katarina.nilsson@friluftsframjandet.se

 

Valberedning

Jenny Rosenthal

jenros1974@gmail.com

 

Vill du som medlem bli en del av vår valberedning, maila gärna ditt intresse till molnlycke@friluftsframjandet.se

Grenledare

Barnverksamheten: Maria Engberg (maria.engberg@friluftsframjandet.se)
MTB: Peter Samuelsson (mtb.molnlycke@friluftsframjandet.se)

Övrigt

Webbansvarig

Emma Ljunggren

Ledamot

emma.ljunggren@friluftsframjandet.se

Kanotansvarig

 

Lokalavdelningens ansvarige på Härsjönäs: Jennie Rosenthal (Ledamot) & Kristina Svensson (Suppleant)

Bidragsansvarig: Pether Ribbefors

Förrådsansvarig: Ledig position

 

Plusgiro:
72 29 89-1

Organisationsnummer:
852000-8189

Swish (Lokalavdelning Mölnlycke Friluftsfrämjandet):
123 309 74 66