Covid-19 och Friluftsfrämjandet (Uppdaterad 2021-09-22)

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Här presenteras styrelsen i Kettilsås

Kontakta oss gärna på mail via våra personliga adresser nedan eller vår styrelsemail.
styrelsen@kettilsas.se 

 

Jacob Christensson

Ordförande

jacob.christensson@friluftsframjandet.se

+46 70 539 52 94

Stefan Schmidt

Sekreterare

stefan.schmidt@vetlanda.se

+46 73 508 61 33

Elisabeth Thuresson

Kassör

ekonomi@kettilsas.se

+46 70 595 99 25

Anders Karlsson

Ansvarig marknad/teknik

anders.karlsson@friluftsframjandet.se

+46 70 696 36 12

Ola Ljunggren

ola.ljunggren@friluftsframjandet.se

+46 70 238 11 14

Fredrik Sandström

fredrik.sandstrom@intersport.se

+46 72 168 54 42

Håkan Nodfors

Ansvarig ute / innemiljöer

nodfors@gmail.com

+46 70 314 35 54

Maria Christensson

Ansvarig Cafeteria

mariachristensson@icloud.com

+46 70 551 76 71

Cilla Hjalmarsson

Ansvarig Cafeteria

cilla.hjalmarsson@gmail.com

+46 70 273 84 43

Pelle Holmberg

Ansvarig snölag/jourlag

pelle.holmberg@friluftsframjandet.se

+46 708 34 91 19