Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Grenledare/kontakter

PR-ansvarig

Vakant

Skogsmulle och skogens värld
Barn 1-7 år

(Skogsknopp, Skogsknytte, Skogsmulle och Familjemulle)

Christina Modéen
christina@modeen.se

Christell Birgell 
Christel.birgell@gmail.com

Vildmarksäventyr
Barn och ungdom 7-25 år

(Strövare, Frilufsare och TVM)

Christina Modéen
christina@modeen.se

I Ur och Skurförskolan Mullebo

Rektor Mitras Rouhani 072-253 66 07
rektor@mullebo.se

I Ur och Skurförskolan Spetsbergen

Marie Littke 070-6438561
fjallraven.spetsbergen@iurochskur.se

Barnskridskor

Marie Littke 070-6438561
poppins_1972@hotmail.com

Vandring

Mats Vass 0738011198
mats.vass@swedbank.se

Långfärdsskridskor

Simon Leback-Butcher
simon.leback-butcher@friluftsframjandet.se

Kanot (kanadensare och kajak)

Marie Littke 070-643 85 61
marie.littke@friluftsframjandet.se

Stina Taylor 08-453 69 44
stina.taylor@diakonia.se

Karin Storgårds 076-050 56 06
karin_storgards@hotmail.com

MTB

Fredrik Modéen 0732-313 692
fredrik.modeen@consid.se

Klättring

Francois Herrault 070-420 01 05
francois@herrault.com

Fredrik Bergqvist 070-282 44 22
fredrik.bergqvist@friluftsframjandet.se

Richard Parsons 073-788 95 72

Medlemsombud

Vakant

Friluftsmiljöombud

Vakant

Redaktion Friluftsnytt

Francois Herrault
francois@herrault.com

Hemsidan

Elin Kanstenholm 070-555 69 24
elin@kastenholm.se

Fredrik Modéen 0732-313 692
fredrik.modeen@consid.se

Fredrik Bergqvist 070-282 44 22
fredrik@snabb.nu

I Ur & Skur representant

Kerstin Andersson 08-7764924, 073-360 00 43
kerstin.andersson@sagdalen.a.se

Materialförvaltare

Gustav bergholtz 070-7773413
g.bergholtz@gmail.com

Nyckelansvarig

Christell Birgell 
Christel.birgell@gmail.com