Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

STYRELSEN

Lokalavdelningens styrelse

Jonas Bergqvist   Suppleant jonas.bergqvist@mariestad.se
Charlotte Block   Ledamot info@charlotteblock.se
Dag Bränfeldt Kassör branfeldt@hotmail.com
Ove Eklind   Sekreterare oeklind@yahoo.se
Ida Roos Ordförande ida.roos@friluftsframjandet.se
Per Karlsson   Ledamot rapphonsvagen12@gmail.com
Agnes Nordin   Ledamot agnes.nordin@friluftsframjandet.se
Ingrid Nordin   Vice ordförande ingrid.nordin@tibro.se
Anette Britz   Suppleant anette.britz@hotmail.com
     

Protokoll och dokument