Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakta oss

Hisingen LA


Styrelsen:

Ordförande:
Jenny Pelli, jenny.pelli@friluftsframjandet.se, Tel.0709-409612

Styrelseledamot:
Stefan Wedham, s_wedham@hotmail.com, Tel. 031-227113
Ulf Lundgren, uffe.lundgren@hotmail.com, Tel. 0730-277233
Roger Eskilsson, roger.eskilsson@telia.com, Tel. 0705-842985
Rickard Bensow, rickard.bensow@gmail.com, Tel. 0732-404022
Henrik Jagelund, henrik.jagelund@friluftsframjandet.se, Tel. 0734-379221
Julia Annbrink, julia.annbrink@friluftsframjandet.se, Tel. 0702-636373
Ylva Bowes,ylvacarlssons@hotmail.com, Tel. 0727-335944
Emily Bache, emily.bache@gmail.com, Tel. 0760-294715

 

          
Valberedning:

Petra Thordson, petra.thordson@gmail.com, Tel. 0703-358038

Anette Larsson, anette@brolien.se, Tel. 0734-217264

Aktivitetsansvariga

Skridskoskolan: 
Henrik Jagelund, henrik.jagelund@friluftsframjandet.se, Tel. 0734-379221

Kajak:
Ulf Lundgren, uffe.lundgren@hotmail.com, Tel. 0730-277233

Barnverksamhet i skogen:

Nina Paulsson, nina.paulsson5@gmail.com, Tel. 0730-497634
Julia Annbrink, julia.annbrink@friluftsframjandet.se, Tel. 0702-636373

 

Övriga frågor till: hisingen@friluftsframjandet.se

Henrik Jagelund
Frilufstfrämjandet Hisingen
Froståsvägen 15
423 72 Säve

Plusgiro 723619-3

 

001.jpg