Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakta oss

Hisingen LA

 
Styrelsen:

Ordförande:
Jenny Pelli,         jenny.pelli@friluftsframjandet.se,         Tel. 0709-409612

Styrelseledamot:
Stefan Wedham, stefan.wedham@friluftsframjandet.se,  Tel. 0761-600737
Roger Eskilsson, roger.eskilsson@friluftsframjandet.se, Tel. 0705-842985
Rickard Bensow, rickard.bensow@friluftsframjandet.se, Tel. 0732-404022
Christer Erlach,  christer.erlach@friluftsframjandet.se 
Emily Bache,      emily.bache@friluftsframjandet.se,       Tel. 0760-294715
Petra Thordson,   petra.thordson@friluftsframjandet.se,     Tel. 0703-358038

 

Valberedning:
Anette Larsson,   anette@brolien.se                               Tel. 0734-217264

Kassör: kassor@friluftsframjandet.se                               Aktivitetsansvariga

Skridskoskolan: 
Petra Thordson , skridskoskolan.hisingen@friluftsframjandet.se, Tel.0703-358038

Kajak:
Ulf Lundgren,      uffe.lundgren@hotmail.com,                 Tel. 0730-277233

Vandring:
Roger Eskilsson, roger.eskilsson@friluftsframjandet.se, Tel. 0705-842985

Barnverksamhet i skogen:
barnledare.hisingen@friluftsframjandet.se

Nina Paulsson Tel. 0730-497634

 

Övriga frågor till: hisingen@friluftsframjandet.se


Friluftsfrämjandet Hisingen
c/o Henrik Jagelund
Froståsvägen 15
423 72 Säve

Plusgiro 723619

001.jpg