Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakta oss

Hisingen LA

 
Styrelsen:

Ordförande:
Jenny Pelli,         jenny.pelli@friluftsframjandet.se,         Tel. 0709-409612

Styrelseledamot:
Stefan Wedham, stefan.wedham@friluftsframjandet.se,  Tel. 0761-600737
Roger Eskilsson, roger.eskilsson@friluftsframjandet.seTel. 0705-842985
Rickard Bensow, rickard.bensow@friluftsframjandet.se, Tel. 0732-404022
Christer Erlach,  christer.erlach@friluftsframjandet.se,  Tel. 0707-992956
Emily Bache,      emily.bache@friluftsframjandet.se,      Tel. 0760-294715
Petra Thordson,   petra.thordson@friluftsframjandet.se,    Tel. 0703-358038

 

Aktivitetsansvariga

Valberedning:
Anette Larsson,   anette@brolien.eu                                Tel. 0734-217264

Skridskoskolan: 
Petra Thordson,  skridskoskolan.hisingen@friluftsframjandet.se,
                                                                                      Tel.0703-358038

Kajak:
Rickard Bensow, rickard.bensow@friluftsframjandet.se, Tel. 0732-404022

Vandring:
Roger Eskilsson, roger.eskilsson@friluftsframjandet.se, Tel. 0705-842985

Barnverksamhet i skogen:

Nina Paulsson,  barnledare.hisingen@friluftsframjandet.se, Tel. 0730-497634

Kassör:

Christer Erlach,  kassor.hisingen@friluftsframjandet.se

Friluftsfrämjandet Hisingen
c/o Christer Erlach
Tröskaregatan 37
417 21 Göteborg

Plusgiro 723619-3

Övriga frågor till: hisingen@friluftsframjandet.se

 

001.jpg