Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakt Styrelsen

2015-06-13

Styrelsen from 14/3 2020 består av

Styrelsen

Ordförande

Angelica Andersson                             0708-17 33 33                jicka@sjobo.nu

Vice ordförande

Pia Fröjd                                               0708-40 29 62                   pia.frojd@hotmail.com

Kassör

Corina Carlsson                                   0702-312 793                                    corina.carlsson@sjobo.nu

Sekreterare

Camilla Henriksen                               0708-226 577                                           camillahenriksen1975@gmail.com

Ledamöter

Joakim Rosengren                               0768-93 78 53                                           ross_swede@hotmail.com

Alexander Rosenkvist                          0727-09 55 15                   alx.ros@hotmail.com                                          

Karin Olsson                                        0707-41 36 00                                           karin.mats.olsson@tele2.se

 

Suppleanter

Joakim Sixtensson                               0735-854 155                  joakim.sixtensson@hotmail.se

Lina Sövgren                                        0736-739 729                                           lina.sovgren@gmail.com

Magdalena Unosson                             0730-274 757                                           unossonmagdalena@sjobo.nu

Eva Nyberg                                          0725-404 343                    eva.nyberg@me.com

2st Vakant

 

Ungdomsrepresentanter

Tyvärr inga representanter

Revisor

Marie Christiansen                              0721-605 599                                           marie.christiansen@lrfkonsult.se       

Revisor suppleant

Linda Haglund                                     070-5487595                                           lindaehaglund@hotmail.com

 

Valberedningen

Sammankallande

Mathias Andersson                              0761-400 355                                           mathias.andersson@advania.com       

Lena Henjer                                         0708-949 374                                           lena7310@hotmail.com