Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakt Styrelsen

2015-06-13

Styrelsen from 11/3 2021 består av:

Styrelsen

Ordförande

Angelica Andersson                             0708-17 33 33               

jicka@sjobo.nu

Sekreterare & Vice ordförande

Pia Fröjd                                               0708-40 29 62                   pia.frojd@hotmail.com

Kassör

Corina Carlsson                                   0702-312 793                                    corina.carlsson@sjobo.nu

Ledamöter

Karin Olsson                                        0707-41 36 00                                           karin.olsson1967@gmail.com

Magdalena Unosson                             0730-274 757                                           unossonmagdalena@sjobo.nu

Ida Linderoth                                       0735-708 370                                           idakarinlinderoth@gmail.com

Fredrik Lundin                                     0761-712 100                                           fredrik.lundin@bilanpassning.com

 

Suppleanter

Joakim Sixtensson                               0735-854 155                                            joakim.sixtensson@hotmail.se

Eva Nyberg                                                                                     eva.nyberg@me.com

2st Vakant platser

Ungdomsrepresentanter

2st Vakanta platser

Revisor

Marie Christiansen                              0721-605 599                                           marie.christiansen@lrfkonsult.se       

Revisor suppleant

Linda Haglund                                     0705-487 595                                           lindaehaglund@hotmail.com

Valberedningen

Sammankallande

Mathias Andersson                            0761-400 355             mathias.andersson@advania.com       

Joakim Rosengren                                0768-9378 53                                           ross_swede@hotmail.com

Anders Andersson                                0730-369 932                    anders.a@sjobo.nu