Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakt Styrelsen

2015-06-13

Styrelsen from 14/3 2019 består av

Ordförande Angelica Andersson 0708-17 33 33 jicka@sjobo.nu

Vice ordförande

Karin Olsson 0707-41 36 00 karin.mats.olsson@tele2.se
Kassör
Corina Carlsson 0702-312 793 corina.carlsson@sjobo.nu
Sekreterare
Camilla Henriksen 0708-226 577 camillahenriksen1975@gmail.com
Ledarmöter
Joakim Rosengren 0768-93 78 53 ross_swede@hotmail.com
Alexander Rosenkvist 0727-09 55 15 alx.ros@hotmail.com
Marcus Lindgren 0705-23 82 57 maccan1980@hotmail.se
Suppleanter
Joakim Sixtensson 0735-854 155 joakim.sixtensson@hotmail.se
Lina Sövgren 0736-739 729 lina.sovgren@gmail.com
Magdalena Unosson
Pia Fröjd
1st Vakant
Ungdomsrepresentanter
Jacob Unosson
Daniel Berild- Andersson
Revisor
Marie Christiansen
Revisor suppleant
Linda Haglund 
Valberedningen
Sammankallande
Roland Wiking  roland.wiking@byggnads.se
Mathias Andersson mathias.andersson@advania.com
Lena Henjer lena7310@hotmail.com