Logga in på Mina sidor
Glömt lösenord?
Bli Medlem

Styrelsen för Södertälje lokalavdelning

Här är styrelsen som valdes på årsmötet i mars 2023.

Anne Johansson

Ordförande

anne.johansson@friluftsframjandet.se

070 615 40 05

Tony Forsberg

Vice ordförande

tony.forsberg@friluftsframjandet.se

070 652 94 79

Anders Hall

Ledamot, Kassör

anders.hall@friluftsframjandet.se

070 557 34 96

Lena Pinner

Ledamot, Sekreterare

lena.pinner@friluftsframjandet.se

070 620 91 40

Sven Undeland

Ledamot, vice kassör

sven.undeland@friluftsframjandet.se

070 363 70 76

Malin Bjerkestig

Ledamot, vice sekreterare

malin.bjerkestig@friluftsframjandet.se

070 369 85 47

Erik Petterssoon

Ledamot, miljöansvarig

erik@forceit.eu

073 635 25 08

Kristin Persson

Suppleant, miljöansvarig

kristin.persson@friluftsframjandet.se

072 388 54 51

Möten 2023.jpg