Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen för Södertälje lokalavdelning

Här är styrelsen som valdes på årsmötet i mars 2020.

Anne Johansson

Ordförande

anne.johansson@friluftsframjandet.se

070 615 40 05

Anders Granéli

Vice ordförande, Grenledare Långfärdsskridsko

anders.graneli@friluftsframjandet.se

072 250 19 82

Anders Hall

Ledamot, Kassör

anders.hall@friluftsframjandet.se

070 557 34 96

Lena Pinner

Sekreterare

lena.pinner@friluftsframjandet.se

070 620 91 40

Tony Forsberg

Ledamot

tony.forsberg@friluftsframjandet.se

070 652 94 79

Kerstin Karlsson

Ledamot

kerstin.karlsson@friluftsframjandet.se

070 637 11 27

Sasha Leonardsson

Ledamot

sasha.leonardsson@friluftsframjandet.se

073 207 36 19

Kristin Persson

Ledamot, miljöansvarig

kristin.persson@friluftsframjandet.se

072 388 54 51

Sven Undeland

Ledamot, vice kassör

sven.undeland@friluftsframjandet.se

070 363 70 76

Åsa Conninger Modén

Suppleant

asa.conninger.moden@friluftsframjandet.se

070 834 15 50

Styrelsemöten 2020.jpg
AU_möten 2020.jpg