Just nu kan vissa saker ta något längre tid att utföra, p.g.a driftstörningar. Läs mer här.

Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen för Södertälje lokalavdelning

Här är styrelsen som valdes på årsmötet i mars 2021.

Anne Johansson

Ordförande

anne.johansson@friluftsframjandet.se

070 615 40 05

Tony Forsberg

Vice ordförande

tony.forsberg@friluftsframjandet.se

070 652 94 79

Anders Hall

Ledamot, Kassör

anders.hall@friluftsframjandet.se

070 557 34 96

Lena Pinner

Sekreterare

lena.pinner@friluftsframjandet.se

070 620 91 40

Sasha Leonardsson

Ledamot

sasha.leonardsson@friluftsframjandet.se

073 207 36 19

Kristin Persson

Ledamot, miljöansvarig

kristin.persson@friluftsframjandet.se

072 388 54 51

Sven Undeland

Ledamot, vice kassör, miljöansvarig

sven.undeland@friluftsframjandet.se

070 363 70 76

Malin Bjerkestig

Suppleant, vice sekreterare

malin.bjerkestig@friluftsframjandet.se

070 369 85 47

Marita Zackrisson

Suppleant

Styrelsemöten 2021.jpg