Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen för Södertälje lokalavdelning

Här är styrelsen som valdes på årsmötet i mars 2019.

Patrik Neckman

Ordförande

patrik.neckman@friluftsframjandet.se

076 176 37 44

Anders Granéli

Vice ordförande, Grenledare Långfärdsskridsko

anders.graneli@gmail.com

072 250 19 82

Anders Hall

Ledamot, Kassör

anders.hall@friluftsframjandet.se

070 557 34 96

Eva Gruvstedt

Sekreterare; Grenledare Fjäll, Webbredaktör

eva.gruvstedt@friluftsframjandet.se

073 989 59 91

Anne Johansson

Ledamot

anne.johansson@friluftsframjandet.se

070 615 40 05

Jenny Madestam

Ledamot, Grenledare Skidskola, snowboard

jenny.madestam@friluftsframjandet.se

073 652 07 25

Kristin Persson

Ledamot, miljöansvarig

kristin.persson@friluftsframjandet.se

072 388 54 51

Sven Undeland

Ledamot, vice kassör

sven.undeland@friluftsframjandet.se

070 363 70 76

Gustaf Åberg

Ledamot, vice sekreterare

gustaf.v.aberg@gmail.com

076 798 13 61

Åsa Conninger Modén

Suppleant

fam@moden.me

070 834 15 50

Tony Forsberg

Suppleant

tony.forsberg@friluftsframjandet.se

070 652 94 79

styrelsemöten 2019_1.JPG
AU 2019.JPG
Ledarmingel 2019.JPG