Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Regionstyrelse

Styrelsen utses vid regionstämman varje vår och ledamöterna representerar regionens lokalavdelningar.

 

Fotograf: Staffan Strive. Saknas på bild Malin Olin.

Erik Lennerstedt, ordförande

Öckerö Lokalavdelning
erik.lennerstedt@friluftsframjandet.se

Hans Rengman, vice ordförande

Uddevalla Lokalavdelning
hans.rengman@friluftsframjandet.se

Anders Hedman, sekreterare

Ljungskile Lokalavdelning
anders60hedman@gmail.com

Eva Lundell, kassör

Ljungskile Lokalavdelning
eva_lundell@hotmail.com

Malin Ohlin, ledamot

Karlstad Lokalavdelning
Ekra.malin@gmail.com

Thomas Marmefelt, ledamot

Skövde Lokalavdelning
thomas.marmefelt@tele2.se

Karin Meyer, ledamot

Mölnlycke Lokalavdelning
meyer.karin@telia.com

Sofia Olofsson, ledamot, ungdomrepresentant

Ljungskile Lokalavdelning
sandra.pontinder@gmail.com

Styrelseprotokoll

Mötesdatum