Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelse

Styrelsen i Malmö lokalavdelning

Ordförande

Joachim Lövin  joachim.lovin@friluftsframjandet.se  070-928 96 91

Styrelseledamöter

Mats Sihvonen, mats.sihvonen@friluftsframjandet.se, 070-5793339

Malin Wibom, malin.wibom@friluftsframjandet.se, 070-3283886

Ingrid Sommarin, ingrid.sommarin@friluftsframjandet.se, 073-3725730

Jonas Andersson jonas.c.andersson@friluftsframjandet.se 076-879 79 24

Rebecka Thunell rebecka.thunell@friluftsframjandet.se 072-715 41 08

Åsa Johansson asa.johansson@friluftsframjandet.se  073-986 38 34

Erika Mårtensson erika.martensson@friluftsframjandet.se  070-960 07 57

Louise johansson louise.johansson@friluftsframjandet.se 070-918 84 49

Suppleant

Josef Chaib josef.chaib@friluftsframjandet.se 073-934 13 01

Yvonne Larsson yvonne.larsson@friluftsframjandet.se 070-719 77 74

Simon Warhed simon.warhed@friluftsframjandet.se 070-223 32 02