Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelse

Styrelsen i Malmö lokalavdelning

sOrdförande

Mats Sihvonen, mats.sihvonen@ncc.se, 070-5793339

Styrelseledamöter

Malin Wibom, mollemal@gmail.com, 070-3283886

Ingrid Sommarin, ingrid.sommarin@icloud.com, 073-3725730

Jonas van Riemsdijk, jonas@vanriemsdijk.se, 073-094 40 59

Marcus Ekberg, ekberg.marcus@gmail.com, 073-5052570

Alf Holmquist, affe.h.71@gmail.com, 073-6229066

Joachim Lövin  joachim@barfisarna.se  070-928 96 91

Jonas Andersson jonas@barfisarna.se 076-879 79 24

Rebecka Thunell rebecka.thunell@bredband2.com 072-715 41 08

Suppleant

Annette Abrahamsson, nennaa@hotmail.com  073-392 39 69 

Åsa Johansson asa.k.johansson@gmail.com  073-986 38 34

Erika Mårtensson martenssonerika@gmail.com  070-960 07 57