Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Kontaktinformation till vår styrelse och våra vandringsledare.

  

 

Solna – Sundbyberg lokalavdelning    Styrelse 2019

Ordförande: Fredrik von Unge, Solna     <fredrik.vonunge@vxa.se>

  • Vice ordförande -  Göran Lindegårdh, Solna
    • <goran.lindegardh@gmail.com>
  • Sekreterare - Marianne Möller, Bromma  
    • <moller.marianne@telia.com>
  • Kassör - Sofie Wallenberg, Solna    
    • <sofie_wallenberg@hotmail.com>        
  • Ledamot Magnus Grape, Solna         
    • <magnusgrape69@gmail.com>   
  • Ledamot Kerstin Fruchter, Hägersten  
    • <kerstin.fruchter@icloud.com> 
  • Ledamot Karin Palmlund, Solna        
    • <karinpalmlund@gmail.com>   
  • Grenledare barnverksamheten
    • Magnus Grape, Inklusive kö till barnverksamheten - uppgifter se ovan.
  • Grenledare vandringsverksamheten
    • Marianne Möller, uppgifter se ovan
  • Statistikansvarig    
    • Göran Lindegård, uppgifter se ovan
  • Web-redaktör - barnverksamheten
    • Monika Andersson <amonika@hotmail.com>
        
  • Web-redaktör - vandringar    
    • Peter B. Sundh   <peter.sundh@hyab.se>

---------------------------

Våra vandringsledare i föreingen för 2019 är:

Kenneth Abbt  ..............< kenneth.abbt@comhem.se >
Solweig Borgman .........< solweig.borgman@telia.com >
Kristina Dahlqvist .........< kristinadahlqvist@telia.com >

Barbro Fernlund ............< barbrofernlund@hotmail.com >
Lennart Johansson ........< madde.johan15@gmail.com >

Margita Linder ................< margita.l@telia.com >
Göran Lindegård ............< goran.lindegardh@gmail.com >
Ulla Karin Nissson ..........< ulla.karin.nilsson@gmail.com >

Marianne Möller ...............< moller.marianne@telia.com >
Rolf Rosenblüth ................< rolfrosenbluth@hotmail.com >
Kerstin Fruchter ................< kerstin.fruchter@hotmail.com >
Halina Hylander................< halinatur@hotmail.com >
Ann-Marie Åberg................< annmarieaberg@telia.com>



 

 -

 

Hitta Solna/Sundbyberg-vandringar

Visar 0 av 0 äventyr Hittar du inte det du söker? Gör en avancerad sökning.

Här är ditt medlemskort!

För vissa medlemserbjudanden och aktiviteter behöver du kunna visa att du är medlem. På din profil hittar du ditt digitala medlemskort.

Till din profil