Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kajakledarna

Kajakledarna

 

Björn Waern

Kajakledare, kajak/kanadensare grenledare

bjorn.waern@gmail.com

0733-534668

Maria Malm

Hjälpledare, kajak/kanadensare grenledare

mariamalm@hotmail.com

0725040406

Jimmy Müller

Kajakledare, kajak/kanadensare grenledare

jimmy.muller@friluftsframjandet.se

0734345616

Alexander Lagerberg Nilsson

Kajak hjälpledare

Alexander.lagerberg.nilsson@gmail.com

Anette Jeppesen

Kajak hjälpledare

anette-jeppesen@hotmail.com

Francois Herrault

Kajakledare

francois@herrault.com

0704-200105

Johan From

Kajakledare

johan.from@telia.com

Jonas Björk

Kajak hjälpledare

jonas_bjork20@hotmail.com

070-2296982

Laurent Krummenacher

Kajakledare

laurent.krummenacher@gmail.com

Maria Modén

Kajakledare

maria.moden@friluftsframjandet.se

070-6575580

Mats Vass

Kajak hjälpledare

mats.vass@swedbank.se

073-801 11 98

Milos Dordevic

Kajak hjälpledare

milosdjordjevic81@gmail.com

Monika Wahlström

Kajak hjälpledare

kloverud@gmail.com

Ole Sönnerborn

Kajak hjälpledare

ole.sonnerborn@gmail.com

Richard Parsons

Kajakledare

rich.parsons@tele2.se

Therése Lundblad

Kajak hjälpledare

thereselundblad@gmail.com

Ulf Gustafsson

Kajak hjälpledare, Webb

uffe.gustafsson@gmail.com

Veronica Byberg

Kajak hjälpledare

veronicabyberg00@gmail.com

Åsa Liljegren

Kajak hjälpledare

osalil@hotmail.com