Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Regionstyrelse

Styrelsen i Region Syd

Ordförande, Anders Gerward

Malmö Lokalavdelning

Kontakt: gerward.a@telia.com

 

Styrelseledamot

Sven Engberg

Ängelhom Båstad Lokalavdelning

Kontakt: sven.e@bjarenet.com 

Marie Wilhelmsson

Malmö Lokalavdelning

Kontakt: mariewilhelmsson@mac.com

Joakim Andersson

Veberöds Lokalavdelning

Kontakt: joakim@anderssonnet.se

Annika Svensson

Simlångsdalens Lokalavdelning

Kontakt: annika@simsam.se

Åsa Sandelin Sjölander

Ronneby Lokalavdelning

Kontakt: asa.s.s@hotmail.se

Christina Karlsson

Laholm Lokalavdelning

Kontakt: sk@telia.com

Birgitta Eriksson

Svedala Lokalavdelning

Kontakt: birgitta.ericksson@telia.com

Mats Eriksson

Halmstad Lokalavdelning

Kontakt: mats@biotek.se

 

Styrelsesuppleant

Tina Wessfeldt

Höör/Hörby Lokalavdelning

Kontakt: tina.wessfeldt@gmail.com

Grupp Ung

Samordnare Johan Andersson och Malin Magnusson

Kontakt: johanguitarra@gmail.com