Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakta oss

Styrelse

Ordförande 
Linda Staaf 
0730-289 290 linda@vatternevent.se
Vice ordförande 
Karl-Gunnar Eriksson
Sekreterare 
Susanne Eskilsson
0708-84 42 24 susda44@hotmail.com
Kassör
Ellen Hultman
Ledamot 
Fredrik Lundin
fredrik.lundin@vadstenamail.se
Ledamot
Johan Kinnmalm
kinnmalm@live.se
Ledamot
Jonny Björk
jonnybjork77@yahoo.se

Suppleant 
Stefan Kellander 
Suppleant
Anneli Mildh

Medlemsombud Friluftsfrämjandet

Johan Kinnmalm

Valberedning

Eivor Folkesson 
Tina Hindrikes
Pelle Liljefors

Skidanläggningen, driftsansvarig

Tommy Johansson 0708-77 45 69 tommy.johansson@ombergsliden.se

Marknadsföring

Per Jangius 0706-21 80 11per.jangius@ombergsliden.se

Hemsidan | www.ombergsliden.se

Liftpersonal

Susanne Eskilsson 0708-82 24 42 susda44@hotmail.com

Skidskola

Malin Arodell 070-874 41 33skidskola@ombergsliden.se

Vintercafé

Annelie Mildh 0707-48 71 50anneli.mildh@vadstena.se

Uthyrning av Ombergsliden Mountain Lodge

Karl-Gunnar Eriksson 0706-488746karl-gunnar.eriksson@telia.com

Uthyrning av Ombergsliden till skolor

Susanne Eskilsson 0708-84 42 24skolor@ombergsliden.se

Skiduthyrning – Jockes Alpinservice

Jocke Axelsson 0142-142 89info@jockesalpinservice.se